VEOSEVEDU. VEOSEVEDU RAUDTEEL
Postitaja 25. august 2015 10:22:00

VEOSEVEDU. VEOSEVEDU RAUDTEEL

Raudteetransport

Veosevedu raudteel on usaldusväärne, kiire ja odav. Samal ajal tuleb märkida, et inimesel, kes otsustas oma jõududega korraldada veosevedu Eesti raudteel, on küllaltki keeruline orienteeruda selle suure organisatsiooni reeglites, mille järgimine nõuab vahel palju aja-, närvi- ja jõukulu. Üldiselt ei soovita me iseseisvalt Eesti Raudtee poole pöörduda, eriti kui on olemas asjatundjad, kes teevad teile kauba vedamise raudteel lihtsaks.

Spetsialisti poole pöördumine võib kulude suurendamise asemel hoopis neid vähendada. Asi on selles, et transpordifirma spetsialistid-logistikud planeerivad hoolikalt teie kauba vedu mööda raudteed. Olenevalt sellest, kas te soovite transportida puisteveost, lahtist veost, mittegabariitset veost, vedelveost või muud veost, valitakse teile vastav vagun, platvorm, tsistern jne. Transpordifirma spetsialistid broneerivad vaguni või koha vagunis varakult. Enamikul juhtudel, kui ei ole tegemist gaasi ega vedeliku veoga, sobib veose vedamiseks kõige paremini raudteekonteiner. Konteinereid on lihtne peale ja maha laadida, nad on kindlamad ka veetava veose säilimise seisukohalt.Konteiner on ka üsna hea hoiustamiskoht ladustamise ja transportimise vahelisel ajal.

Kui teil on vaja kaup kohale toimetada mööda raudteed, küsige pakkumist usaldusväärsest transpordiettevõttest. Transpordiettevõte võtab enda peale kogu suhtlemise Eesti Raudteega, nii et te ei pea mõtlema sellele, kuidas tegutseda, et teie kaup õigeks ajaks ja ohutult kohale jõuaks. Alljärgnevalt on toodud tööd, mille korraldamise transpordiettevõte enda peale võtab:

  • vagunis koha või konteineri jaoks platsi broneerimine;

  • korrektne peale- ja mahalaadimistööde projekti koostamine ning veose peale- ja mahalaadimine, kasutades tööks vajalikku tehnikat;

  • vajadusel teostatakse ka kinnitustöid;

  • dokumentide vormistamine;

  • ekspedeerimine või raudteetranspordi ja kliendi veosega vaguni liikumise jälgimine;

  • kohustuslik ja täiendav (kliendi soovil) kindlustus.

Usaldusväärse transpordiettevõtte korraldatud raudtee veosevedu aitab teil kiiresti ja mitte väga kallilt kohale toimetada ükskõik mis veose.