VEOSEVEDU. OSAKOORMAD
Postitaja 15. aprill 2015 10:26:00

VEOSEVEDU. OSAKOORMAD

osakoormad

Osakoormad on veosed, mis on kokku pandud mitme tellija väiksemast veosest. Võrreldes paljude teiste riikidega hakati meil seda tüüpi veoste vedu praktiseerima üsna hiljuti, kuid see kogub hoogsalt populaarsust. Ei ole saladus, et osakoormate transportimine on keerulisem, samas sellel kohaletoimetamise viisil on mitmeid eeliseid nii tellija kui ka vedaja jaoks.

Osakoormate vedu kui teenus võimaldab tellijal tegeleda väikeste kaubapartiide tarnimisega küllaltki väikese hinna eest, sest ei ole vaja maksta kogu veovahendi rendi eest, kuna veo hind sõltub iga tellija veose suurusest. Niimoodi saab vedada eri liiki kaupu, tooraineid jpm. Osakoormates ei tohi sisaldada ohtlike veoseid, sest viimaseid transporditakse eraldi.

Transpordiettevõtted, kes tegelevad osakoormate ehk korraga mitme tellija veoste veoga, säästavad märkimisväärselt. Peale selle on see vedaja jaoks hea võimalus saada juurde palju uusi kliente, sest klientidele vähenevad veokulud. Mõnel juhul võib kohaletoimetamise kulu ületada veose enda maksumust, kui osakoormaid mitte kasutada.

Osakoormate veoga tegelevad valdavalt just suured transpordiettevõtted, sest lisaks transportimisele on vaja veoseid töödelda, ladustada, tagada teeloleku ajal nende jälgimise võimalus jne. Edukas osakoormate vedu on võimalik üksnes tänu heale logistikale. Transpordilogistikud, kes tegelevad kõikide veoste liikumisega seotud arvutustega, oskavad valida parima transpordiviisi ja õigel ajal reageerida tekkivatele olukordadele. Hea logistika on taskukohase, usaldusväärse ja operatiivse veoste transportimise garantii.

Pöördudes usaldusväärse, hea maine ja pikaajalise töökogemusega transpordiettevõtte poole, saate kiiresti, odavalt ja kvaliteetselt kohale toimetada kaupu teistest riikidest, tuua toorainet jms. Osakoormate veod võimaldavad tellijatel ja ka vedajatel oma ressursse targalt kasutada.