Samasuunalised kaubaveod
Postitaja 15. veebruar 2016 16:59:00

Samasuunalised kaubaveod

Märgid:  #kaubavedu

Kaubaveo tellimuste arv kasvab iga aastaga. Väike- ja suurettevõtjad ja eraisikud soovivad erinevaid kaupu ühest kohast teise toimetada. Kaasaegsetel ja professionaalsetel kaubaveoettevõtetel on oma autopargis üsna palju veokeid, millega saab kiiresti ja kvaliteetselt korraldada igasuguse raskusastmega kaubavedu.

kaubaveod


Samasuunaline kaubavedu on üks populaarsemaid teenuseid. Sellise kauba kohaletoimetamise viisi puhul võib vedaja üheaegselt täita mitu samasuunalist kaubaveotellimust. Samasuunaliste vedude puhul veoki jagamine võimaldab võita nii transpordiettevõttel kui teenuse tellijal, sest majanduslikust vaatenurgast on see väga soodne. Ja mitut veost korraga kohale toimetav ettevõte võtab enda peale samad veose turvalisuse tagamise ja tarneajaga seotud kohustused, mis oleksid juhul, kui teostataks eraldi vedu.

Enamikel juhtudel on selle teenuse tellijaks need, kellel on vaja saata väikseid kaubakoguseid. Siin ei ole midagi keerulist, kuna samasuunalisele saadetisele lisaks veetakse ka põhiveost. Kõik on korraldatud nii, et veo tellijate vara ei saaks kahju.

Samasuunaline kaubavedu võimaldab tellijatel kulusid oluliselt vähendada. Ei ole saladus, et väikeettevõtjatele ei ole alati taskukohane tellida eraldi autot koos ekspedeerijaga. Just taolistel juhtudel tuleb appi siin kirjeldatud teenus. Eriti mugav on see nendele klientidele, kellel on tarvis regulaarselt saata väikeseid kaubapartiisid, mille eraldi saatmine ei ole lihtsalt otstarbekas.

Pöördudes spetsialiseerunud transpordiettevõttesse vabanetakse mitmest murest – ei pea ise veovahendit valima, ei pea ise koguma suurt hulka dokumente, ei ole vaja muretseda kohaletoimetamise tähtaja pärast, ei pea ise marsruuti välja töötama. Kõike seda teevad transpordi- ja logistikaettevõtte spetsialistid. Veelgi enam, need spetsialistid aitavad olulisel määral optimeerida veokulusid, mis ei ole vähetähtis.

Samasuunaline kaubavedu on säästlik ja mugav kauba kohaletoimetamise viis.