Millised on professionaalse kaubaveo eelised?
Postitaja 15. jaanuar 2016 17:00:00

Millised on professionaalse kaubaveo eelised?

Märgid:  #kaubavedu

Täisväärtuslikud kaubandussuhted teiste maailma riikidega võimaldavad inimestel suure vaevata leida ja osta kaugelt toodud välismaiseid kaupu lähimates supermarketites. Tänapäeval saame me vabalt osta Itaalia kodumasinaid, Türgi ehitusmaterjale, Korea kellasid, brändiriideid Prantsusmaalt, erinevaid Jaapani multimeediaseadmeid ja palju muud. Ostes neid asju, me ei mõtle, kui palju maksid tolliteenused, kui palju aega kulus kaubaveole, kas on kasutatud professionaalseid kaubaveoteenuseid või tõi keegi need asjad oma autos. Paljud inimesed isegi ei mõista, kuivõrd kauba transportimine mõjutab kauba lõpphinda.

Ekspideerimisfirma


Kui eratarbijaid, kes ostavad tavaliselt toote ühe eksemplari, ei pruugi väike hinnatõus kuigi tugevasti mõjutada, siis hulgiostuga tegelevaid ettevõtjaid võib selline olukord lausa hävitada. Tihti juhtub nii, et toodud kaup jääb lattu seisma ning muutub kasutuskõlbmatuks. Seda ei juhtu, kui kasutatakse professionaalset kaubavedu. Seetõttu on ettevõtjatel, kes soovivad teisest riigist kaupa importida, vaja kõigepealt leida sobiv, end tõestanud transpordiettevõte.

Professionaalne kaubavedu annab palju eeliseid. Esiteks, professionaalne vedaja toimetab teie kaupa kohale lühima aja jooksul. Lisaks läheneb kaubavedaja transpordilogistika osakond igale kliendile individuaalselt ning töötav välja just teile kõige sobivama ja majanduslikult soodsama marsruudi. Lähtudes hinnast, kauba spetsiifikast ja marsruudist valib professionaalne kaubavedaja just teie vajadustele sobiva transpordiliiki. Kõige tähtsam on ettevõtjale seega usaldusväärse vedaja leidmine, ülejäänud kauba transportimisega seotud murede lahendamise võtab enda peale teie valitud ettevõte.

Rahvusvahelise kaubaveoga tegelevad soliidsed ja kogenud ettevõtted saavad pakkuda nii lihtsamaid kauba kohale toimetamise viise, kui ka individuaalseid multimodaalseid ehk mitmeliigilisi vedusid, mis eeldavad mitme transpordivahendiliigi kasutamist lõppeesmärgi saavutamiseks – kauba kohale toimetamiseks sihtkohta.

Professionaalne kaubavedu on iga välismaiste kaupade müügiga tegeleva ettevõtte edu võti. Edu!